Leer verwonderen!
‘Zullen we iets leuks doen?’ vraagt papa.
‘Pap, nu even niet,’ zegt Oscar. ‘Ik ga in mijn tentje.’
‘Wat ga je daar doen?’
‘Even helemaal niets. Doe mee!’
Een geribbeld stokje, een gouden paperclip of een donzig veertje. Oscar ontdekt iedere dag iets bijzonders. Alle ontdekkingen bewaart hij in zijn kamer. In zijn bed, tussen zijn kleren, aan het plafond vind je honderden potjes met zijn schatten. Overal, behalve in zijn tentje: zijn lievelingsplek.
Nu even niet is een prentenboek dat kleuters en volwassenen leert verwonderen. Het gaat over het vinden van rust en aandacht voor jezelf, de ander en de wereld om je heen.
Hier vind je de gratis download bij dit boek.
‘Prachtig prentenboek waarin Oscar, door zijn manier van zijn, uitnodigt om aandacht te geven aan ‘al het moois van het leven’. [..] De liefdevolle speelsheid van de prenten raakt meteen je hart – net als de lichtheid van deze belangrijke, maatschappelijke boodschap, in tijden waarin oppervlakkigheid en trivialiteiten hoogtij vieren. In ieder kind (klein en groot!) schuilt een Oscar, maak er kennis mee en verwonder je!’ – NBD biblion
‘Wat een geweldig leuk boek! En wat een prachtige illustraties. Ik ben echt blij verrast.’ – Inge Roos, Kinderboekwinkel In de Wolken
‘Niet dat papa en mama nooit tijd hebben, maar net even op dat ene moment niet. Ik heb genoten van het verhaal! Kinderen hebben oog voor detail en zien vaak de kleinste dingen. Dat geldt nog meer voor hoogsensitieve kinderen.
Dit boek is geschreven voor kleuters, maar zeker ook nog interessant voor kinderen van 7 of 8 jaar. Een verhaal waarbij je na afloop een mooi gesprek kunt voeren met elkaar, thuis of in de klas.’ – Susan Spekschoor, Edublogger